Визначали ступінь готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Визначали ступінь готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі

У період з 24 по 28 липня Державною службою України з надзвичайних ситуацій на Кіровоградщині проходять командно-штабні навчання на тему: “Дія органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період”. Такі навчання дають можливість з високою долею об’єктивності визначити ступінь готовності територіальної підсистеми, її керівників та органів управління до дій в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій – як у мирний, так і військовий час.

Повідомляє сайт Олександрівка Сьогодні з посиланням на Олександрівську РДА.

25 липня до цих навчань долучився і наш район. На першому етапі навчань під головуванням голови райдержадміністрації Ольги Бороти відбулося командно-штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Олександрівського району. У навчанні взяли участь члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники служб цивільного захисту Олександрівського району, а також посередник – представник ДСНС України Володимир Ігуменцев.

На першому етапі навчання було розглянуто ввідну про погіршення погодних умов з надмірною кількістю небезпечних і стійких гідрометеорологічних явищ.

Отримавши ввідну, керівники служб цивільного захисту Олександрівського району доповіли голові райдержадміністрації про готовність та дії відповідних служб району у разі виникнення даної надзвичайної ситуації.

На наступному етапі наш район приєднався до обласного командно-штабного навчання із ввідною про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із значним прогрішенням природних умов у заявку з проходженням активного циклону  територією області.

Голова райдержадміністрації Ольга Борота заслухала керівників служб цивільного захисту району щодо дій усіх спеціальних служб (комунально-технічної, медичної, захисту сільськогосподарських тварин і рослин, охорони громадського порядку, енергетики, транспортного та технічного забезпечення тощо) на випадок надзвичайної ситуації, що може виникнути внаслідок погіршенням погодних умов – надходження потужного циклону на територію області.

Далі, у режимі он-лайн голова райдержадміністрації Ольга Борота доповіла керівнику обласних навчань – першому заступнику голови облдержадміністрації Сергію Коваленку про проведену роботу всіма службами цивільного захисту Олександрівського району про хід ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території району, пов’язаної із значним прогрішенням природних умов у заявку з проходженням активного циклону  територією області.

Зокрема, очільниця району наголосила, що за умов виникнення небезпечних стихійних явищ першочергово необхідно забезпечити готовність аварійно-відновлювальних бригад та запас матеріалів для ліквідації можливих аварій у системах життєзабезпечення населення. Першочергове відновлення систем життєзабезпечення слід здійснити в лікарнях та інших соціально важливих об’єктах, забезпечити їх безперебійне постачання водою, електроенергією, газом та продуктами харчування. Значну увагу необхідно приділити моніторингу проїзду на автошляхах району й інформуванню учасників дорожнього руху про виникнення небезпечних ситуацій на ділянках автодоріг, а також завчасній доставці до лікувальних закладів потерпілих осіб. Також потрібно активізувати роботу щодо попередження виникнення пожеж у житловому секторі та на інших об’єктах. Важливе значення у подоланні наслідків стихії має простійний моніторинг оперативної обстановки та координація спільних заходів усіх служб і підрозділів.

В цілому, за результатами навчань, сі служби цивільного захисту Олександрівського району у ході навчань спрацювали оперативно та на належному рівні.

Джерело: Олександрівка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*