Відомий олександрієць відзначив ювілей – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Відомий олександрієць відзначив ювілей

26 червня свій 80-річний ювілей відзначає відомий олександрійський поет, прозаїк, член Національної Спілки журналістів України, член міської ради ветеранів – Вячеслав Гаврилович Колесніков.

Повідомляє сайт Олександрія Сьогодні з посиланням на Олександрійську міську раду.

З цієї нагоди у територіальному центрі соціального обслуговування відбувся святковий захід. Поздоровити поважного олександрійця з визначною датою прийшли міський голова С.Цапюк та члени ради ветеранів.

Степан Кирилович побажав Вячеславу Гавриловичу міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, родинного тепла та благополуччя. За багаторічну працю, активну життєву позицію, участь у вихованні молоді та з нагоди 80-річного ювілею С.Цапюк вручив В.Колеснікову Почесну грамоту Олександрійської міської ради та квіти.

Вячеслав Гаврилович народився у селі Недогарки Олександрійського району на Кіровоградщині. Після школи навчався в училищі механізації сільського господарства, де здобув професію «тракторист-машиніст широкого профілю». Працював механізатором в Олександрійській МТС, – трактористом, комбайнером, механіком, помічником бригадира мехбригади.

У 1958 році В.Колєсніков виїжджає на новобудови Криворіжжя, бере участь у спорудженні Північного гірничо-рудного комбінату. Цього ж року пішов на строкову військову службу. Служити довелося на Балтійському, а потім на Північному флотах.
Повернувся зі служби В.Колєсніков у 1962 році і одразу ж пішов працювати на авторемонтний завод випробувачем двигунів.

Весь цей час, як на службі, так і на роботі, Вячеслав Гаврилович не розстається з пером, з творчістю. Займається журналістикою, літературою.

Після перемоги у республіканському конкурсі в газеті «Молодь України» його запросили на роботу у місцеву газету «Ленінський прапор» (нині «Вільне Слово»). У цій редакції він працював майже 40 років. Пройшов шлях від кореспондента до заступника редактора. За час роботи закінчив Вищу партійну школу (факультет журналістики), став членом Національної Спілки журналістів України, лауреатом і переможцем багатьох журналістських та літературних конкурсів. Друкувався в центральних газетах, республіканських журналах і альманахах.

На його вірші написано близько двох десятків пісень. В.Колесніков є автором багатьох радіо – і телесценаріїв, лауреатом журнальних конкурсів, фестивалів народної творчості. З-під пера Вячеслава Гавриловича вийшли сотні віршів, кілька поем, десятки нарисів, оповідань, новел, статей тощо.

Сьогодні він продовжує творити, бере активну участь у суспільному житті міста, діяльності ради ветеранів та вихованні підростаючого покоління.

Джерело: Олександрія Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки