Відбулося засідання оргкомітету – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Відбулося засідання оргкомітету

Сьогодні заступник голови  районної ради Лілія Бабенко взяла участь у роботі організаційного комітету по проведенню свята з нагоди закінчення оздоровчого періоду  для учнів загальноосвітніх шкіл.

Повідомляє сайт ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Долинської районної ради.


Вже впродовж двох тижнів у районі працюють пришкільні оздоровчі табори з денною формою перебування, куди щоранку поспішають учні міста та району. Адже саме влітку настає найбільш сприятливий період для  поповнення використаних сил, зняття нагромадженої за рік напруги, зміцнення здоров’я учнів .   Це час ігор, розваг, свободи у виборі занять.
Саме з цією метою у районі було сформовано мережу, що  налічує 20 таборів відпочинку, які працюватимуть до 16 червня . У кожному таборі з дітлахами працюють досвідчені педагоги, протягом всього періоду поряд з учнями перебувають медичні працівники, забезпечено повноцінне дворазове харчування. Невід’ємною частиною відпочинку дітей є ранкова гімнастика, піші прогулянки, екскурсії, ігри та конкурси на свіжому повітрі.
А 15 червня , за пропозицією керівників району, на стадіоні «Колос» для дітлахів відбудеться свято з нагоди закінчення оздоровчого періоду. У програмі свята – концерт та виступи спортивних колективів.

Джерело: ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки 

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки