В Знам’янській РДА відбулась нарада з земельних питань – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

В Знам’янській РДА відбулась нарада з земельних питань

В Знам’янській районній державній адміністрації відбулась нарада зі сільськими головами та землпевпорядниками району із земельних питань.

Повідомляє сайт Знам’янка Сьогодні з посиланням на Знам’янську РДА.

На нараді були присутні керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови та землевпорядники району.

На порядок денний наради були внесені питання: виконання затвердженого головою обласної державної адміністрації плану графіку проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів на 2016-2017 оціночний рік; інформація щодо укладення договорів оренди та плати за оренду земельних ділянок земельних часток (паїв) – по заключних договорах на земельні ділянки приватної власності; проект постанови «Стратегія регіонального розвитку управління землями сільськогосподарського призначення державної власності». З усіх питань доповідала в.о. начальника відділу у Знам’янському районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Н. Короленко.

Під час обговорення питань, керівник апарату райдержадміністрації О. Слюсаренко, яка головувала на нараді, рекомендувала сільським головам району:

передбачити у бюджетах (на 2018 рік) сільських рад кошти у розмірі не менше 20% від вартості робіт з нормативно-грошової оцінки населених пунктів,

провести моніторинг земель по угіддях пасовища, за необхідності створення громадських пасовищ на землях державної власності (за межами населених пунктів) внести дане питання на розгляд сесії сільської ради та звернутись з клопотанням через відділ Держгеокадастру про необхідність створення громадських пасовищ за межами населених пунктів;

провести моніторинг земель державної власності з метою підготовки пакету документів для виставлення земельних ділянок на аукціон (земельні торги) з продажу права оренди на них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки