У Петрівському районі ремонтують та відбудовують соціально важливі об’єкти – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

У Петрівському районі ремонтують та відбудовують соціально важливі об’єкти

Голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій зустрівся з депутатами, працівниками та керівниками підприємств і установ Новостародубської громади.
Повідомляє сайт Петрове Сьогодні.
Зібрання відбулося в приміщенні сільської ради, де сільський голова Віктор Заїка прозвітував про виконання місцевої програми соціально-економічного і культурного розвитку та про виконання бюджету.
У рамках візиту керівник району побував у закладах соціальної сфери – школі та дитячому садку «Дзвіночок». У Новостародубській ЗОШ І-ІІІ ступенів працює пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Усмішка». Сергій Володимирович поспілкувався з директором закладу Ларисою Бурлак, якій Новостародубська громада довірила представляти свої інтереси в районній раді. У дошкільному навчальному закладі Сергій Завалій, оглянув умови перебування дошкільнят, поцікавилися як вони харчуються і як проводять дозвілля.
Ознайомився очільник райдержадміністрації і з ходом ремонтних робіт приміщення дитячої музичної школи, де нещодавно замінили покрівлю, та з будівництвом лікарської амбулаторії сімейної медицини. Дах музичної школи замінили за бюджетні кошти, а капітально відбудувати приміщення амбулаторії взялося допомогти місцеве сільськогосподарське підприємство ПСП «Зарічне». За власні кошти (а це не менше 2 млн. грн.) підприємство запланувало відбудувати з нуля приміщення лікарської амбулаторії в селищі Новий Стародуб.
Планується спорудити сучасне двоповерхове приміщення, у якому надаватимуть медичну допомогу лікарі загальної практики-сімейної медицини, вчасно діагностуватимуть хвороби та проводитимуть необхідні лабораторні дослідження, надаватимуть невідкладну медичну допомогу, кваліфіковані консультації та лікування.
За інформацією веб-сайту Петрівської РДА

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки