Про що говорили на нараді у Добровеличківці – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Про що говорили на нараді у Добровеличківці

06 червня  2017 року заступник  голови районної державної адміністрації В.Ткаченко провів чергову нараду-навчання за участю начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб, керівників територіальних органів міністерств і відомств України.

Повідомляє сайт ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Добровеличківської районної державної адмністрації.

На початку наради В. Ткаченко підвів підсумки проведення фестивалю народної творчості «Степограй-2017» в селі Карбівка й подякував всім хто брав безпосередню участь в організації цього заходу та детально зупинився на недоліках, які необхідно попередити в наступному році.

Про хід підготовки та проведення оздоровчої компанії в районі учасників наради ознайомила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Л.Силенко, яка зазначила, що у дитячих таборах району на належному рівні проводиться виховна, культурно-масова та фізкультурно-спортивна робота.

Забезпечується якісне медичне обслуговування дітей та підлітків, систематично здійснюється контроль за санітарно-епідеміологічним станом дитячих оздоровчих закладів, організацією харчування в них та охороною життя й здоров’я дітей.

Також заступник голови районної державної адміністрації В.Ткаченко в ході наради детально зупинився на основних аспектах реалізації в районі Урядової програми “Доступні ліки”, й зазначив, що робота із забезпечення населення необхідними лікарськими засобами для амбулаторного лікування продовжується і знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації та наголосив на необхідності й надалі  проводити інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення, продовжувати заключати договори з суб’єктами господарювання, які мають мережу аптечних закладів на території району.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації поінформували учасників наради щодо стану справ по галузях.

Джерело: ДОБРОВЕЛИЧКІВКА СЬОГОДНІ

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки