Низку майнових питань розглянули у Кропивницькому – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Низку майнових питань розглянули у Кропивницькому

22 червня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань власності під головуванням Олександра Чудного. Участь у засіданні брав голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Повідомляє сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на Кіровоградську ОДА.

Порядок денний налічував 25 питань. Детально депутати обласної ради зупинилися на розгляді питання щодо внесення змін до Статуту комунального закладу “Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій”. Зокрема, з огляду на те, що на даний час у закладі спостерігається тенденція до зменшення чисельності дітей, Кіровоградською обласною державною адміністрацією порушено клопотання про необхідність внесення змін до його структури та затвердження Статуту в новій редакції — з виключенням структурного підрозділу — загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Заслухавши представників департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації, комунального закладу “Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій”, громадськості міста Кропивницького, депутатами вирішено вважати передчасним внесення змін до Статуту комунального закладу ‟Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій” щодо закриття загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, а також рекомендовано Кіровоградській обласній державній адміністрації та комунальному закладу «Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій» вжити заходів щодо чисельного наповнення дітей санаторію та організувати транспортне сполучення до закладу в частині підвозу дітей з прилеглих територій, можливості відвідування дітей батьками тощо.

Розглянуто й низку майнових питань, зокрема, про безоплатну передачу, передачу у (найм), оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області та ін.

Джерело: Єлісавет Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки