Нв Кропивниччині державі повернуть сільськогосподарські угіддя вартістю 1,8 млн грн – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Нв Кропивниччині державі повернуть сільськогосподарські угіддя вартістю 1,8 млн грн

Знам’янська місцева прокуратура в судовому порядку зобов’язала фермера повернути з незаконної оренди 121 га сільськогосподарських угідь загальною вартістю понад 1,8 млн грн, розташованих на території Новомиргородського району, повідомляє сайт ЄЛІСАВЕТ з посиланням на Прокуратуру Кропивницької області

Зазначені землі на підставі наказів Головного управління Держземагенства в Кіровоградській області було надано в оренду громадянину для ведення фермерського господарства. Проте, прокуратура встановила, що дійсний намір громадянина спрямовувався на штучне використання цієї процедури як пільгового порядку одержання в оренду земель державної власності поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.
Крім того, у складі земель містяться особливо цінні групи грунтів, однак, державна експертиза землевпорядної документації, як передбачено законодавством, не проводилась.
Вказане стало підставою звернення місцевої прокуратури до суду з позовом про розірвання договору оренди землі та повернення її у власність держави.
На даний час, Новомиргородським районним судом позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*