На Кіровоградщині перевірять постачальників харчових продуктів – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

На Кіровоградщині перевірять постачальників харчових продуктів

Наразі триває розслідування причин виникнення захворювання на гострий ентероколіт 5 вихованців помічнянського ДНЗ. Про це повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області Ігор Бойчук під час сьогоднішньої апаратної наради в ОДА.

Повідомляє сайт Єлісавет Сьогодні.

За його інформацією, 20 червня зареєстровано 5 випадків захворювання на гострий ентероколіт середньої тяжкості у вихованців ДЗН “Капітошка” (смт Помічна).
– На сьогодні діти залишаються на лікуванні в інфекційному відділені Добровеличківської ЦРЛ. Наразі з’ясовуються причини отруєння, триває дослідження проб води, харчових продуктів, приміщення закладу, – зазначив посадовець.
Голова ОДА Сергій Кузьменко доручив керівниками територій вже сьогодні організувати перевірку всіх постачальників, що забезпечують освітні заклади харчовими продуктами.
– Подбайте, щоб літня кампанія по оздоровленню дітей пройшла нормально і спокійно, щоб діти оздоровилися і з добрим настроєм повернулися додому готуватися до нового навчального року, – зауважив керівникам міст та районів очільник області.
За словами Сергія Кузьменка, цього літа оздоровчі табори області приймуть на відпочинок 60 дітей зі сходу України.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки