Молодіжка “Черкаського Дніпра” розгромила кропивницький “Олімпік-СДЮСШОР-2” (ВІДЕО) – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

“Олімпік-СДЮСШОР-2” (U-19) – “Черкаський Дніпро” (U-19) 0:4
Голи: Орел (53), Авер’янов (62 пен.), Нікішов (83, 90+1)

“Черкаський Дніпро”: Марченко (Удод 90+2) – Шведенко, Стрикаль (Мамсименко 87), Нікітенко – Орел, Бойко (Маслов 85), Авер’янов, Передерій (Шиман 79), Чорний – Давиденко (Нікішов 54), Тенжицький (Коломоєць 87)

Тренер: Анатолій Дейнеко

Молодіжка “Черкаського Дніпра” продовжує впевнено рухатися на лідерській позиції Чемпіонату України (U-19) серед команд першої ліги. У передостанньому турі першого кола черкасці на виїзді розібралися з кропивницьким “Олімпік-СДЮСШОР-2”. Долю результату визначила друга сорокап’ятихвилинка, у якій дніпряни і забили всі свої голи, повідомляє сайт ЄЛІСАВЕТ з  посиланням на Черкаський Спорт

А початок гри команди розпочали важко. Жахливе слизьке від дощу поле, яке позабивало підошви бутс, перетворило половину ігрових епізодів на фігурне катання. У першому таймі команди на двох створили обмаль моментів: у складі гостей двічі суттєво потурбував голкіпера Чорний, а “Олімпік” запам’ятався фланговою атакою з подальшою подачей на голову одного з нападників, який вдало підставив голову, але Марченко в падінні “виплюнув” руками м’яч з лінії воріт.

У другому таймі “Черкаський Дніпро” окреслив свої пріорітети більш чітко. Анатолій Дейнеко в чоловічому тоні пояснив хлопцям, що вони мають робити і після перерви на полі залишилася одна команда. Дніпряни миттєво “обліпили” карний майданчик кропивничан і вже за 8 хвилин домоглися свого: Давиденко з правого флангу чітко викотив пас на хід Орлу і той, відірвавшись від захисників, тонко покотив м’яч повз воротаря – 0:1.

Із цього моменту “Олімпік” вже не виходив за межі власної половини. За хвилину після голу, Нікітенко ударом головою поцілив у стійку, а ще через деякий час “Дніпро” забило вдруге. Бойко збили в штрафному майданчику, а Авер’янов реалізував 11-тиметровий – 0:2.

Черкаська команда поступово почала входити в кураж і тепер фігурним катанням займалися лише господарі поля. “Білі” відчули газон, що дозволило їм розкачувати опонентів і вриватися у вільні зони. Завдяки звільненому простору зіграла заміна від Дейнеки – Нікішов вийшов у другому таймі і оформив дубль, двічі опиняючись без опіки перед воротами.

У підсумку 0:4 на користь “Черкаського Дніпра”, якому залишається зіграти один матч у цьому році. Він відбудеться наступної середи проти сумської “Барси” в Білозір’ї.