Кропивницькі рятувальники провели акцію – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Кропивницькі рятувальники провели акцію

Фахівці Служби порятунку Кіровоградщини продовжують весняний цикл пізнавальних заходів для дітей та молоді під загальною назвою «Запобігти! Врятувати! Допомогти!», інформує сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на ДСНС України.

Для дошкільнят, школярів, студентів та учнів середніх навчальних закладів рятувальники проводять тематичні акції, метою яких є навчити дітей різного віку важливим правилам безпечної життєдіяльності.

Так, 29 березня учні вищого професійного училища № 9, що у місті Кропивницькому, мали змогу ближче познайомитись із особливостями щоденної роботи рятувальників. Учні побачили дії вогнеборців під час ліквідації умовної пожежі та рятування потерпілого із задимленої будівлі. Велику цікавість викликав пожежний автомобіль: майбутні фахівці сфери обслуговування оглянули зі знанням справи оснащення рятувальної техніки.

Звичайно, чекали на хлопців та дівчат і рухливі конкурси – дехто вперше потримав пожежний рукав та влучив ним у ціль, на швидкість юні учасники одягали протигаз й бойовий одяг. Під час усього заходу рятувальники зупинялися на правилах безпеки та переконувалися, що молодь добре орієнтується в цих питаннях.

Фахівець групи піротехнічних робіт Управління ДСНС в області представив учням зразки вибухонебезпечних предметів та розповів алгоритм дій, якщо незнайомий небезпечний предмет, ззовні схожий на вибухівку, трапився під час прогулянки.

Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» вкотре довела, що бійці ДСНС вміють не лише ліквідовувати надзвичайні події, а й дарувати підростаючому поколінню знання безпеки разом зі святковим настроєм. Впевнені, що проведення подібних заходів з питань безпеки життєдіяльності серед дітей різного віку допоможе уникнути трагедій і зберегти молоді життя.

Джерело: Єлісавет Сьогодні

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки