Хореографічний колектив «Веселка» вітав своїх випускників – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Хореографічний колектив «Веселка» вітав своїх випускників

10 червня в МЦ «Червона калина» відбулося  захопливе дійство : відомий не тільки в нашому  районі, а й далеко за його межами  хореографічний колектив районного будинку культури «Веселка» вітав своїх випускників. 13 найстарших  учасників ансамблю цьогоріч  вирушають в самостійне доросле життя.

Повідомляє сайт ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Долинської районної ради.

Бажаючих відвідати концерт виявилося більше, ніж місць у глядацькій залі. Адже на святкування зібрались батьки, друзі й шанувальники танцюристів.  А заступник голови районної ради Лілія Бабенко та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ворона  вручили винуватцям свята , випускникам, грамоти та цінні подарунки.
Вітаючи випускників, Лілія Бабенко зазначила, що завдяки своїй наполегливій та кропіткій праці учасники «Веселки» неодноразово  ставали переможцями  Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.  Приємно, що колектив  не стоїть на місці, а  постійно розвивається. І все це стало можливим завдяки працелюбності, наполегливості  та відданості улюбленій справі  їх керівника – Галини Іванівни Жир.

Лілія Вікторівна  подякувала вихованцям та  викладачам ансамблю за невтомну щоденну  роботу і  творчий пошук.
А учасники ансамблю подарували всім присутніх 28 неповторних номерів концертної програми, під час якої створили  на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості, зануривши глядачів у калейдоскоп цікавих хореографічних постановок, запальних ритмів та яскравих колоритних костюмів. Кожен виступ зривав хвилю бурхливих овацій, які ще довго лунали в святковій залі.

Джерело: ДОЛИНСЬКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки 

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки