Футбольні перемоги новоукраїнців – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Футбольні перемоги новоукраїнців

3 червня на центральному міському стадіоні у м.Новоукраїнці відбувся перенесений І тур чемпіонату області з футболу між командами ФК «Новоукраїнка» та ФК «Земельник-Тясмин» (Олександрівський район).

Повідомляє сайт НОВОУКРАЇНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Новоукраїнської міської ради.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь нашої команди.

За підсумками 6 турів чемпіонату області з футболу, маючи у запасі одну гру, ФК «Новоукраїнка» перебуває на другому місці турнірної таблиці.

А наступного дня, у неділю, ветеранська збірна Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади здобула перемогу у міжобласному турнірі з футболу, присвяченого пам’яті Шеремета М.С., що пройшов у с. Джулинка Бершадського району (Вінниччина). Крім господарів та нашої команди участь брали ветеранські колективи з Кодими (Одещина) та Христинівки (Черкащина).

Гра між христинівцями та новоукраїнцями закінчилася з рахунком 1:4, де відзначилися Руслан Дарабанов, Ігор Ніколаєнко, Олександр Корінний та Микола Гусєв.

Одеська ФК «Ветеран» та ФК «Колос «Агрофірма «Джулинка» закінчили матч з рахунком 1:1, але по пенальті 2:4 перемогли господарі турніру.

У грі за третє місце ФК «Нива» (с.Христинівка) та ФК «Ветеран» визначився рахунок 1:1, але цього разу представники одещини отримали бронзу завдяки забитих пенальті у результаті 2:4.

У фіналі на останніх хвилинах, поступаючись 0:1, гравцю нашої команди Миколі Тилосі вдалося забити м’яч і зрівняти рахунок, а за кілька хвилин до фінального свистка Олександр Корінний забив переможний гол. Вихованці Олександра Кулаковського постійно беруть участь у цьому турнірі, але перемогу здобули вперше.  Кращим гравцем турніру визнано Миколу Гусєва.

Джерело: НОВОУКРАЇНКА СЬОГОДНІ