Держслужбовці Олександрійщини – кращі в області – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Держслужбовці Олександрійщини – кращі в області

Напередодні професійного свята працівників сфери державного управління – Дня державної служби України, стали відомі результати 2-го туру (обласного) щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, впевнену перемогу у якому здобули одразу двоє держслужбовців Олександрійської районної державної адміністрації.

Повідомляє сайт Олександрія Сьогодні з посиланням на Олександрійську РДА.

Так, за висновками організаційного комітету з проведення 2-го туру конкурсу завідувач сектору фінансів соціального захисту населення бюджетного відділу фінансового управління Олександрійської РДА Ілона Агафонова зайняла перше місце в номінації “Кращий керівник”. Разом з тим, провідний спеціаліст відділу доходів та фінансових галузей виробничої сфери фінансового управління РДА Богдан Панченко посів перше місце в номінації “Кращий спеціаліст”.

Щиро вітаємо Ілону Володимирівну та Богдана Олександровича з перемогою і бажаємо достойно представити Олександрійщину на Всеукраїнському етапі конкурсу!

Відзначення переможців з врученням грамот Олександрійської райдержадміністрації та районної ради з виплатою грошових винагород відбудеться під час урочистостей з нагоди Дня державної служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки