Будівництво каналізаційних очисних споруд у Долинській розпочато – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Будівництво каналізаційних очисних споруд у Долинській розпочато

В зв’язку з невизначеністю з  подальшим фінансуванням і роботою ДП «Дирекція КГЗКОР», зношеністю мереж та обладнання очисних споруд цього підприємства, за пропозицією міської ради, яка підтримана керівництвом області, прийнято рішення про будівництво альтернативних міських каналізаційних очисних споруд.

Повідомляє сайт Долинська Сьогодні з посиланням на Долинську міську раду.

     Кошти в сумі 920 тис. грн. на виготовлення  проектно – кошторисної документації передбачені за рахунок обласного фонду охорони навколишнього середовища, рішенням Кіровоградської обласної ради від 10.03.2017 року № 237.

     На поточному тижні  розпочалися інженерно–вишукувальні  топогеодезичні роботи по проектуванню  траси напірного колектора  госппобутових стоків з міста від каналізаційно–насосної станції № 1 по вул. Соснова до передбачуваного майданчика розміщення майбутніх очисних споруд та траси очищення стоків до точки скиду.

     Головним розпорядником цих коштів визначено управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації, підрядником проектних робіт ТОВ «Тахома» та державний регіональний проектно – вишукувальний інститут «Дніпроводгосп»  м. Дніпро.

Джерело: Долинська Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки