Бібліотекарі Світловодська влаштували мандрівку для дітей – ОЛЕКСАНДРІВКА СЬОГОДНІ

Бібліотекарі Світловодська влаштували мандрівку для дітей

Літній “круїз” на “Острів Журляндія” влаштували бібліотекарі бібліотеки-філії №3 для дітей табору “Ластівка” ЗШ№5 на літньому майданчику. Мандрівка відбулася під девізом “Журнали читаємо – про все на світі знаємо!”.

Повідомляє сайт Світловодськ Сьогодні з посиланням на svetlovodsk.com.ua.

В бібліотеці поряд із книгами живуть багато газет і журналів. На їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть у навчанні, поповнять знання, навчать логічно мислити, відкриють безліч таємниць навколишнього світу.

Діти познайомились із журналами, їхньою структурою, особливостями, розгадували кросворди та загадки, читали вірші, виготовляли “Поробку-саморобку”.

Як же правильно читати журнал? Уважно послухайте такі поради:

1. Читайте журнал регулярно. Він допоможе вам дізнатися про найважливіші події у світі та нашій країні, про життя й справи ваших ровесників. Ви отримаєте велике задоволення розв’язуючи ребуси, кросворди та розгадуючи загадки.

2. Починайте читання журналу з перегляду заголовків усіх статей. Це допоможе вам вибрати потрібний, важливий і цікавий для вас матеріал.

3. Читайте кожну публікацію уважно, визначаючи, що головне в ній і чого вона вчить. Звертайте увагу на незрозумілі слова, їх пояснення можете знайти в словнику.

Джерело: Світловодськ Сьогодні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки